נוזל לפתיחת סתימות

נוזל לפתיחת סתימות הוא משהו שרבים מאיתנו כבר פגשו פנים מול פנים. זה קרה כשניסינו לפתור בעצמנו את הסתימה בכיור או באסלה. הנוזל הוא למעשה תכשיר שאמור לשחרר את הסתימות בצנרת על ידי השמדת כל החומרים החיים – האורגניים שגורמים לסתימת הצינור. בדרך כלל החומר הפעיל שמשמש לכך הן חומצות למיניהן.

האם זה יעיל?

תכשירים שונים שכוללים נוזל לפתיחת סתימות יכולים להיות יעילים במקרים מסויימים. הם פשוטים לשימוש ולכן ניתן להשתמש בהם בכל בית שיש בו סתימה. בהתאם לגודל הסתימה כך גם יעילות התכשיר. במקרים שבהם הסתימה היא קטנה ולא משמעותית, הנוזל יוכל לעזור בפתיחת הסתימה ולהמיס את החומרים האורגנים שמונעים מהמים לעבור בצינורות כמו שצריך. במקרים רבים יהיה צורך בהזמנת אינסטלטור 24 שעות או בפתיחת הצנרת כדי לנקז החוצה את הלכלוך ולפתור את הסתימה.

 

רעיל – כן או לא?

מכיוון שנוזל לפתיחת סתימות כולל גם חומצרות למיניהן הוא נחשב פעמים רבות לרעיל ואפילו עלול להיות מסוכן. היום מיוצרים לא מעט תכשירים שכוללים חומרים שאינם מזיקים לבריאות ולסביבה אבל מומלץ תמיד לבדוק היטב מה כתוב על האריזה ולהתייעץ עם בעל מקצוע ולשאול איזה נוזל הכי כדאי שיהיה בבית.

והכי טוב – להזמין אינסטלטור מוסמך

למרות שכאמור נוזל לפתיחת סתימות יכול לפתור סתימות קלות, בדרך כלל אין לו תוצאות חיוביות ולכן תמיד מומלץ להזמין אינסטלטור בתל אביב שיוכל לטפל בסתימה בצורה מקצועית ולוודא שהיא שוחררה וטופלה כמו שצריך, דבר שאי אפשר לוודא כשמשתמשים בתכשיר.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום