כתמי רטיבות הופיעו, מה עושים?

כתמי רטיבות הם הסימן הכי מובהק שמשהו לא עובד במערכת המים בבית. בדרך כלל הם מצביעים על נזילה חמורה, כזו שכבר התחילה והתפשטה ועכשיו באה לידי ביטוי בנזק לקירות, לתקרה, לרהיטים ולפרטים אחרים בתוך הבית. כאשר מופיעים כתמי רטיבות אין שום סיבה להתמהמה, הם לא רק מהווים מפגע אסתטי, אלא עלולים לפתח עובש וטחב – שיכולים לפגוע בבריאות מי שמתגורר בבית.

זהו את הכתם שלכם

כתמי רטיבות בדרך כלל מופיעים על קירות ותקרות. מתחילים מנקודות קטנות בדרך כלל בגווני צהוב-אפור ומתפשטים על הקירות כשהנזילה תופסת תאוצה ומתמשכת. הם יכולים להגיע לגדלים מפחידים ולכן מומלץ להזמין אינסטלטור במרכז ברגע שרואים את הכתמים כדי שיעצור את הנזילה ויטפל בה לפני שהיא הופכת לחמורה מאד.

 

מזיקים לבריאות

כתמי רטיבות הם לא רק מפגע בנוף של הבית ויכולים להרוס את הטיח והצבע שעל הקירות. הם מפתחים טחב ועובש ואלו יכולים להיות מסוכנים לבריאות דיירי הבית. במקרים חמורים מאד הטחב והעובש גורמים לקשיים בנשימה ויכולים ליצור זיהומים בריאות. לכן מומלץ להקדים תרופה למכה ולקרוא לאינסטלטור ברמת גן מוסמך שיפתור את בעיית הרטיבות עוד בהתחלה.

 

מכשור מיוחד לזיהוי רטיבות

היום הכי טוב לפנות לאינסטלטור ולא לנסות לפתור את הבעיה בעצמנו, זאת משום שלצד הניסיון הרב יש ציוד מקצועי שעוזר לאתר את הנזילה ולפתור אותה במהירות. ציוד זה נמצא היום בשימוש של רוב האינסטלטורים, הוא עוזר לזהות בדיוק איפה מתחילה הנזילה וכך האינסטלטור יודע באיזה חלק של הצנרת יש צורך לטפל.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום