צנרת ביתית, האם להחליף?

הרבה מאד בעלי בתים מתלבטים בשאלה האם להחליף את הצנרת של הבית הישן או להמשיך ולטפל בצנרת הישנה. באופן עקרוני, מומלץ להחליף את הצנרת בכל כמה שנים, על ידי אינסטלטור מוסמך שיוכל לבדוק את מצב הצנרת ולהעריך בדיוק את סדר גודל ההחלפה והאם בכלל היא דרושה. טיפול נכון בצנרת יוכל למנוע גם את ההחלפה בכל כמה שנים.

 

משפצים את הבית ? נצלו את המומנטום

אנשים שמשפצים את הבית הישן שוכחים לפעמים ששיפוץ כולל גם שינוי של התשתיות הקיימות ובתוכן גם חידוש הצנרת הביתית. אם אתם מתכננים שיפוץ כזה והצנרת לא הוחלפה במשך שנים, מומלץ לקרוא לאינסטלטור תל אביב שיוכל לבוא ולבדוק את מצב הצנרת. לרוב האינסטלטור ימליץ להחליף את הצנרת בזמן זה, כדי למנוע אחר כך צורך בחפירות ושינויים בתוך הבית.

 

בעיות קבועות של לחץ מים ונזילות? זה הזמן להחליף.

עוד סימן שהגיע הזמן להחליף את הצנרת הביתית הוא כאשר אנחנו סובלים באופן קבוע ושגרתי מבעיות ותקלות. בעיה של לחץ מים היא הסימן הכי מובהק שצריך להחליף את הצנרת. בדרך כלל גם נזילות חוזרות, סתימות חוזרות ובעיות נוספות מצביעות על כך שהגיע הזמן. החלפת הצנרת תפתור את מרבית הבעיות אם לא את כולן ותספק לכם שקט לאורך זמן.

הגיע הזמן לחדש, לא?

תחום האינסטלציה משתנה גם הוא ומתקדם עם הזמן והיום יש לא מעט סוגים של צינורות – צינורות ברזל, נחושת, פלסטיק וצינורות פלסטיק עם אלומיניום. במידה והצינורות בבית לא הוחלפו במשך שנים ארוכות, מומלץ לשדרג ולחדש כדי למנוע אחר כך בעיות בטיפול בצנרת.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום