עבודות נפוצות של אינסטלציה

רבים חושבים שעבודת האינסטלטור מסתכמת בפתיחת סתימות ובבילוי הרבה מאד זמן איכות עם הצנרת מתחת לכיור המטבח. אבל למעשה ישנן לא מעט מטלות שבגללן מזמינים את האינסטלטור 24 שעות הביתה. קבלו את מצעד העבודות הנפוצות ביותר בתחום האינסטלציה.

 

טיפול בסתימות בביוב ובצנרת

סתימות הן ללא ספק בעיה שחוזרת על עצמה כמעט בכל בית, גם כשמדובר בבית חדש. זוהי גם התקלה הכי נפוצה שבגללה מזמינים בעלי בתים אינסטלטור מקצוען הביתה. סתימות יכולות להופיע בצנרת הביוב, במיוחד בבתים שהם צמודי קרקע או בתוך הביוב או הצינורות בגלל הצטברות של לכלוך, שומנים ועוד מזיקים. זוהי עבודה שבדרך כלל לא מצריכה הרבה מאד זמן ונפתרת יחסית בקלות.

נזילות ורטיבות

נזילות הן תקלות שקורות גם הן כמעט בכל בית ויכולות להופיע מסיבות שונות, החל מסתימה חמורה בצנרת ועוד פיצוץ בצנרת או בעיה חמורה יותר. האינסטלטור אמור לדעת לזהות את מקום הנזילה, בדרך כלל בזכות כתמי רטיבות אך גם באמצעות ציוד מתקדם שבו משתמשים היום רבים מהאינסטלטורים במרכז ולהחליף את הצנרת או לתקן אותה.

 

התקנה, שיפוץ או החלפה של צנרת

אינטלסטורים הם חלק בלתי נפרד ממערך העובדים בכל פרויקט של בנייה או שיפוץ של בתים. האינטסלטור יהיה אחראי על התקנת הצנרת, על שיפוץ וחידוש שלה או החלפה של הצנרת הקיימת. במסגרת הזו יש לא מעט עבודות שונות שהאינסטלטור יכול לבצע – התקנת חיבור למערכות כמו מכונת כביסה או מזגן, התקנת אסלה וכיור, טיפול בברזים, התקנה של מערכות השקייה בחצר ועוד.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום