לשמור על אינסטלציה עמידה

בין אם אתם בעלי בית או שוכרי דירות, המפגש עם האינסטלטור נראה לפעמים כמו דייט שגרתי לכל דבר. מערכת האינסטלציה בהרבה מאד נכסים סובלת מבעיות חוזרות, הרבה בגלל חוסר הידיעה של הדיירים כיצד לשמור על אינסטלציה עמידה ותקינה לאורך זמן. אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לדחות את הדייט הבא עם האינסטלטור בתל אביב.

שמרו על נקיון הכיור ופתחי הניקוז

סתימות הן בעיות שגרתיות במערכות אינסטלציה. כדי לשמור על המערכת נטולת סתימות ופועלת כמו שצריך מומלץ לשמור על ניקיון הכיור ופתחי הניקוז. לא מומלץ לשפוך דרך פתחי הניקוז חומרים שומניים למיניהם שיוצרים סתימות. גם שאריות אוכל, שערות, פסולת מנייר וחומרים נוספים יכולים לגרום לסתימות. לכן מומלץ להשתמש במסננים ולהקפיד לנקות את הכיור היטב.

השתמשו בחומרי ניקוי ללא אבנית

אחת הבעיות הכי קשות במערכות אינסטלציה הן נזקים בעקבות אבנית שחודרת אל הצנרת. היום אפשר למצוא חומרי ניקיון שמונעים אבנית ועוד תכשירים שיכולים לעזור לכם להימנע מהבעיה הזו. מומלץ מאד להיעזר במסנני מים למיניהם שמונעים חדירה של אבנית לצנרת.

תזהו תקלות לפני שהן מחריפות

כדי לשמור על אינסטלציה עמידה ואיכותית מומלץ להיות עם היד על הדופק ולזהות כאשר יש שינוי בפעילות של הצנרת. אם למשל רואים כתמים על הקירות שיכולים להצביע על רטיבות מומלץ לפנות מיד לאינסטלטור ולא להזניח את המצב, כך גם במצב שבו זרימת המים משתנה, המים אינם מנוקזים כמו שצריך ותקלות קטנות נוספות שיכולות להצביע על בעיה חמורה יותר.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום