בעיות בלחץ מים? יש פתרון!

אחת הבעיות הכי מוכרות, בייחוד בבתים ישנים, היא בעיה של לחץ מים. הסיבות לכך יכולות להיות סתימות שנגרמות בצנרת בגלל שחיקת הזמן, סתימה בברזים ספציפיים וגם ירידה בלחץ בגלל בלאי של הצינורות ובעיות נוספות. הנטייה בדרך כלל היא להחליף את הצנרת או לפחות חלקים ממנה ובכך לשפר את לחץ המים ברחבי הבית.

סימנים שהגיע הזמן

אילו סימנים מצביעים על כך שהגיע הזמן למצוא פתרון לבעית לחץ המים? הסימן הראשון הוא כמובן שאי אפשר לתפקד ולהנות מזרם מים חזק. הסימן השני הוא הצטברות של אבנית במקומות רבים – בדרך כלל בראש האמבטיה, בכיורים ובמכונות כביסה – דבר שגורם לבעיית לחץ מים חמורה.

הפתרון – מסנני מים חזקים

הפתרון הטוב ביותר לבעיית לחץ מים היא התקנת מסננים. המסננים מונעים כניסה של אבנית ולכלוך למערכת המים ובכך מקטינים את השחיקה של הצינורות ומונעים בעיות כמו סתימות ונזילות, פיצוצים בצנרת ועוד. הדרך הכי טובה למנוע בעיות בלחץ המים היא התקנה של מסננים אלו על ידי אינסטלטור, לאחר שבדק את הבעיה ואבחן אותה.

מומלץ כמובן לבחור באינסטלטור מוסמך שיוכל לזהות שאכן מדובר בבעיית אבנית ולכלוך ולא בעיה חמורה יותר שדורשת החלפה של הצנרת. במקרה שגם בעיה זו לא נפתרה, כנראה שאין מנוס מהחלפת הצנרת בצנרת חדשה שתשפר את זרימת המים, דבר שעושים היום בהרבה מאד בתים ישנים.

 

ומה קורה כשהלחץ חזק מדי?

יש מקרים מסויימים בהם הלחץ חזק מדי וקשה להתמודד איתו במטלות היומיום. גם במקרה הזה יש פתרון. מווסת לחץ מים שמפחית את הלחץ יעזור לכם. גם במקרה זה כדאי לפנות לאינסטלטור ברמת גן מוסמך שיבצע את ההתקנה.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום