איתור ותיקון נזילות מים

איתור נזילות הוא דבר שנראה פשוט יחסית מפני שבדרך כלל אנחנו יכולים לראות את הנזילות בעין. הן באות לידי ביטוי באמצעות כתמים צהובים ירוקים שמופיעים על הקירות, נפילה של הצבע והטיח מהקיר, כתמים שחורים, ריח חריף של עובש – שעלול גם לגרום לקשיי נשימה קשים וכמובן טפטוף של מים על הקירות ואפילו מהתקרה.

למרות שמדובר בסימנים מובהקים, איתור הנזילה עצמה והמקור שלה הוא לא משימה פשוטה בכלל. אינסטלטור תל אביב מקצועי יוכל להשתמש בציוד מתקדם שמאתר היום נזילות בתוך הצנרת ומצביע על המיקום שלהם ולכן מומלץ לפנות תמיד לאוזן מקצועית.

 

לא תמיד יש סימנים

ישנן פעמים שבהן אנחנו מרגישים שינויים בתפקוד של הצנרת, אבל לא יודעים שאכן מדובר בנזילה כלשהי, זאת משום שעדיין לא ראינו סימנים בשטח. אם אתם מרגישים שיש שינוי בלחץ המים או בעיות אחרות שיכולות להצביע על דליפה סמויה, מומלץ לקרוא במהרה לבעל מקצוע, לפני שהסימנים ייראו לעין ויהיה צורך בטיפול גם בהם.

איטום, החלפה או תיקון – במהירות!

כדי לתקן נזילת מים האינסטלטור 24 שעות ישתמש בכמה שיטות – בהתאם לסוג הנזילה ולקנה המידה שלה. אפשר ליצור איטום של הצינור במקום שבו נמצאת הנזילה, במידה ונגרמה בגלל פיצוץ או קרע בצינור. במקרים אחרים יש צורך בהחלפה של חלקים מהצנרת ואפילו את הצנרת כולה, שוב בהתאם לגודל הנזילה. היום ישנם אמצעים רבים שמונעים השקעה גדולה ועבודה מאומצת ולכן מומלץ לא להסתמך על המזל ולקרוא לאינסטלטור שיש לו ציוד מקצוע של איתור ותיקון נזילות מים שיוכל לבצע את העבודה הכי מהר שאפשר.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום