איך לשרוד דליפה?

דליפה במערכת המים פירושה בדרך כלל צינור שיש בו נזילה. הנזקים יכולים להיות חמורים בעיקר אם לא מטפלים בבעיה מהר. הדבר הראשון שצריך לעשות כדי לשרוד דליפה ולעבור אותה בשלום הוא לזהות אותה. דליפה מתבטאת כמובן במים שמופיעים בנקודות מסוימות בבית, בכתמי רטיבות שפתאום מתגלים ובירידה בלחץ המים.

זיהיתם דליפה? קודם כל לסגור את הברז

אם זיהיתם דליפה בבית, הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לסגור את הברז הראשי של הבית ולהתקשר לאינסטלטור במרכז. אם הברז יהיה סגור תוכלו לעקוב ולראות האם עדיין ממשיכה זרימת מים והשעון של המים משנה את עצמו. סגירה זו תעזור לאשר שמדובר בדליפה.

 

הזמינו אינסטלטור מיד

אחרי שסגרתם את הברז ווידאתם שמדובר בדליפה, התקשרו לאינסטלטור. מומלץ כמובן לבחור באינסטלטור מקצועי ובעל ניסיון שיוכל להגיע לבית בזמן הכי מהיר ולטפל בבעיה. אם אתם לא זקוקים לשימוש במים לאורך שעות ארוכות, או מדובר במקום שבו לא מתגוררים אנשים, תוכלו לסגור את הברז ולתאם עם האינסטלטור ברמת גן מועד מאוחר יותר. בכל מקרה לא מומלץ להזניח את הבעיה.

 

ומה עושים בינתיים?

אחת הבעיות הכי קשות ומעצבנות בדליפה היא רעשי המים שממשיכים להישמע בכל הבית אחרי שהדליפה זוהתה. יש דרכים שונות למנוע את הרעשים וזה על ידי הנחת שקית סביב הברז או קשירת בד שיספוג את המים לפני שיגיעו אל הכיור וישמיעו רעש ואפילו איטום באמצעות סרט הדבקה כלשהו. כך או כך, לא מומלץ לחכות זמן רב – הזמינו אינסטלטור מקצוען שיוכל להגיע בטווח הזמן הקצר ביותר.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום