שאיבות ביוב

כולנו עברנו פעם אחת לפחות בחיינו את הסיטואציה הלא נעימה הזו – אנחנו מורידים את המים בשירותים ופתאום הביוב עולה ואיתו כל הלכלוך והמים המטונפים ששוטפים ביחד את החדר ואותנו. התוצאה הלא נעימה הזו מסמלת בדרך כלל סתימה בביוב, שנגרמת בגלל הרבה סיבות – בעיקר בגלל חדירה של לכלוך, חפצים וגורמים זרים למיניהם. במקרה כזה יש בדרך כלל שתי אפשרויות – להיבהל, להתלכלך ואז להוציא את הפומפה המפורסמת ולנסות לשאוב את הלכלוך החוצה או – לקרוא לאינסטלטור מקצועי ומוסמך שישתמש בציוד מקצועי יותר לבצע שאיבות ביוב.

 

למה לא לנסות לבד?

אז למה בעצם לא לנסות לפתור את הבעיה לבד ולשאוב בדרכים חובבניות את הביוב. הסיבה הראשונה היא שלרוב תגלו שמדובר במאמץ שווא ובסופו של דבר לאחר ניסיונות כושלים תצטרכו להזמין את האינסטלטור. גם אם הצלחתם להוציא לכלוך רב, בדרך כלל הבעיה תחזור על עצמה ולא תטופל עד הסוף. הסיבה השנייה היא שאינסטלטור במרכז ישתמש במכשור מקצועי שישאב בזמן קצר ובלי הרבה נזקים לסביבה את הגורם לסתימה בביוב והבעיה תיפטר.

 

עם ציוד שאיבה מקצועי הבעיה נפתרת מיד

הציוד המקצועי שמביא איתו האינסטלטור יוצר יניקה חזקה מאד בתוך צינורות הביוב, היניקה הזו שואבת במהירות את החפץ התקוע או את הלכלוך שהצטבר ופותרת את הבעיה בשניות. העוצמה של הפעולה הזו חזקה פי עשר ויותר מכל ניסיון עם פומפה ביתית ולכן מומלץ לבחור בשיטה הזו. הזמנת איש מקצוע שיוודה שהסתימה טופלה תחסוך לכם בעתיד בעיות נוספות עם הביוב ועוד מקרים מביכים כמו זה שתיארנו בהתחלה.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום