נוזל לפתיחת סתימות - מחיר ויעילות

נוזל לפתיחת סתימות הוא פתרון חסכוני ויעיל שמאפשר לנו לתת לצנרת שלנו מעין טיפול ראשוני במקרה חירום, עד שאינסטלטור יוכל להגיע כדי לבדוק היטב את הבעיה.

כעבור כמה שנים, כאשר הצנרת כבר אינה חדשה, היא עלולה להיסתם לא פעם. כמובן שהסיכויים לסתימות בצנרת גדלים ככל שהמשתמשים בה נוהגים להשליך לתוך הצנרת לכלוך שסותם אותה, אך הסתימות עלולות להתרחש גם כשיש ניסיון לשמור על הצנרת.

כאשר הצנרת נסתמת ולא מצליחים לפתור את הבעיה, הפתרון הכי טוב הוא כמובן שירות של אינסטלטור מקצועי שיכול לבדוק את הבעיה, להעריך את הנזק וכמובן לתת את המענה הנדרש. אבל מה קורה אם אין אינסטלטור 24 שעות זמין באזור? במקרה הזה, נוזל לפתיחת סתימות יכול לעזור.

ניתן לקנות נוזל לפתיחת סתימות בכל חנות לכלי עבודה וחנויות כלבו שונות. הנוזל נמצא על המדפים והוא נגיש לכולם. כמו כן, המחיר שלו נמוך למדי, בערך 80 שקלים, והתמורה שלו עצומה- הנוזל משחרר את הסתימה בצנרת.

פתרון מצוין במקרה חירום

נוזל המיועד לפתיחת סתימות בדרך כלל מכיל חומרים רעילים, כיום ניתן להשיג נוזל חלופי שיש בו חומרים ידידותיים לסביבה ולאדם. כך או כך, הנוזל נותן מענה בעת הצורך. יחד עם זאת, סביר להניח שבעתיד הלא רחוק תהיה שוב סתימה בצנרת. למעשה, הנוזל אינו יכול למנוע סתימות אלא רק לפתוח סתימות קיימות. במילים אחרות, הוא פתרון מצוין למקרי חירום, אך הוא כמובן לא תחליף לעבודה מקצועית של אינסטלטור.

לסיכום, תמיד טוב שיש בבית את הנוזל המיוחד, כך שבמידה ויש סתימה ואין אינסטלטור שיכול להגיע, ניתן לפתוח את הסתימה לבד. ובכל זאת, מומלץ להזמין אינסטלטור שיבדוק את הצנרת ויתקן אותה כנדרש.

© האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום